מי אנחנו

קצת עלינו

חברת אי בי או נדל"ן בע"מ (EBO) נוסדה בשנת 2009, ברחוב שינקין בגבעתיים. מאחורי החזות הצעירה באופן יחסי, קיימים שורשים הנעוצים במסורת רבת שנים של יזמות נדל"ן. ארז , עומר , אברהם וצוות העובדים, מהווים צוות מגובש ודינאמי, בעל משנה סדורה לעשיית עסקים בשקיפות, הוגנות ואמינות.

ערך מוסף לכל לקוח

את הרוח המיוחדת של החברה, והתרבות הארגונית הייחודית, מבין כל מי שפוגש ומשוחח עם ארז, עומר , אברהם, או כל אחד מחברי הצוות האחרים שעוזרים לכל לקוח להגשים את חלומו ושאיפותיו בעולם הנדל"ן. באותה הגישה המכבדת, המשתפת, המקצועית, נעוץ הקוד הגנטי של החברה.

השם הטוב והמוניטין מלווים את ראשי חברת אי בי או וצוות העובדים הרואים בכל לקוח, בכל קבלן ובכל יזם – שותפים לדרך. אבני דרך בכל עסקה ובכל פרויקט כוללים לימוד מעמיק ויעוץ מקדים, עבודות שטח ובחינת חלופות. כל זאת, בשילוב עלויות נמוכות מהמקובל ומקסום תועלות לכל הצדדים.

בזכות היכרות מעמיקה עם מגוון רחב של קבלנים ובונים, בזכות שיתוף פעולה עם יועצים משפטיים, אנשי מימון ויועצי משכנתאות, מקבל כל לקוח מענה כולל ומקיף, התואם לצרכיו. תיאום ציפיות, זיהוי יכולת פיננסית, הקשבה אמיתית לחלום של כל לקוח ושל כל משפחה – כל אלה מהווים חלק מהשירות, חלק מהמסלול לעסקאות נכונות, עסקאות שלמות.

לכל לקוח צרכים וציפיות משלו

אנחנו, באי בי או מאמינים שלכל לקוח צרכים וציפיות משלו. כדי לעמוד באתגר ולספק את המענה הטוב ביותר, אנו מקפידים לאורך הדרך על למידה מתמשכת, עידכונים והבנה של כל ההתפתחויות בענף הנדל"ן, שלעולם לא מפסיקות. באמצעות שימוש בכלים טכנולוגים, יחד עם עבודת שטח וקשרים עם מגוון קבלנים אנו מציעים פתרונות מגוונים, למגוון לקוחותינו:

  • שיווק וניהול פרויקטים, לרבות הזדמנויות "פרה סייל".
  • יעוץ להשקעות בנדל"ן.
  • יעוץ במכירת הנכס 
  • ניהול נכסים (לקוחות ותושבי חוץ).
  • תיווך עסקאות תוך השאת ערך.

מאז הקמתה של החברה, מתנהל שיתוף פעולה מקצועי הדוק עם משרד נדל"ן ותיק, הפועל 40 שנה בהרצליה פיתוח. זהו שילוב מרענן של ותק מקצועי עם הדינמיות של צוות צעיר ואנרגטי.

מוקד הפעילות של החברה הינו במרכז הארץ. התמחות מיוחדת באזורים רמת גן וגבעתיים, אזור הרצליה פיתוח והמרינה בהרצליה.

מחלקות מקצועיות לשירות הלקוח

באי בי או נדל"ן פועלות מספר מחלקות:

  • מחלקת שיווק וניהול פרויקטים – עוסקת בשיווק דירות חדשות מקבלן, ניהול שינויי דיירים וליווי דיירים "עד מפתח". 
  • מחלקת נכסים יד שניה – איתור נכסים להשקעה, מכירת הנכס הישן ברכישת נכס חדש , שיווק ופרסום נכסים.
  • מחלקת ניהול נכסים – ניהול נכסים 
  • מחלקת המומחים שלנו - 

מה עוד חשוב לנו לספר על עצמנו?

אי בי או נדל"ן חרטה על דגלה את ערך השירות ללקוח, הזמינות והאמינות, הוגנות ומתן תחושת ביטחון מבוססת לכל לקוח ולקוח. תפיסת עולם זו באה לידי ביטוי ביחסי אנוש מעולים, בהוקרה ותגמול של ההון האנושי –  הלא הם העובדים שלנו (וגם שותפינו העסקיים) שעושים ימים כלילות בעבודה מסורה. בחברה אנו נוהגים לקיים מעת לעת פעילות בעלת תועלת חברתית – ארגון פעילויות למען הקהילה וסיוע לנזקקים.

עובדי החברה וכל אחד מאנשי הצוות שמחים לשלב ידיים עם מגוון הלקוחות, לקוחות קיימים, לקוחות חוזרים ולקוחות חדשים, בכדי להגיע אל המטרה. והמטרה איננה רק חתירה לעסקה מוגמרת. המטרה היא גם הבחירה במסלול בטוח, זהיר ובדוק, שכן תמיד כדאי להימנע מסיכונים מיותרים.

כעת אתם מכירים אותנו קצת יותר, ואנחנו נשמח להעמיק את הקשר, להכיר אתכם באמת ולהבין מהם הצרכים שלכם, לאן אתם חותרים ורוצים להגיע. אם אתם זקוקים לסיוע או הכוונה בקניה, במכירה או בהשכרה – פנו אלינו. אם אתם מחפשים חברה איכותית לניהול נכסים, התאמת נכסים והשבחה באמצעות עיצוב פנים או נכסי יוקרה - אנחנו כאן בשבילכם. פנו אלינו והצטרפו עוד היום למעגל לקוחותינו המרוצים.