מי אנחנו

המומחים שלנו

קניתם דירה מקבלן? יש לכם צורך בליווי צמוד לביצוע שינויי העיצוב או השבחה? התכנון אינו לטעמכם או שדרושים שיפורים נקודתיים? מעוניינים לבטל חדר או להוסיף חדר נוסף? נחוץ לכם שינוי כלשהו בתוכנית של הקבלן? אנו עומדים לשירותכם - מחלקת הבינוי שלנו, ב-EBO נדל"ן, מציעה מומחיות באדריכלות ובעיצוב פנים ופתרונות להשבחת נכס על בסיס התייחסות לאופי המבנה וחלל הפנים, היבטים הנדסיים ומטרות עיצוב ומגבלות תקציב.

מה אנו מציעים?

 • ליווי צמוד לאורך כל תהליך העבודה, מראשיתו ועד סופו.
 • אפיון הרגלי הלקוחות בביתם והגדרת ציפיות, כל זאת למען יצירת תוכנית חדשה לביתכם החם.
 • מציאת פתרונות יצירתיים למגבלות יום יומיות, והטמעתם בנכס תוך מיקוד בתכנון ועיצוב יחידות המגורים.
 • נגלה פתיחות לשינויים, תוך כדי התקדמות הפרויקט, כדי שבסופו של תהליך – תיהנו משביעות רצון מלאה.
 • סיוע בקבלת החלטות חשובות ובעלות משמעות.
 • סיוע בהגשת כל ההיתרים והפתרונות מול הרשות המקומית.
 • ייצוג מול הוועדה המקומית לתכנון ובניה.
 • קידום הכנת סט תוכניות, כתב כמויות, מפרט טכני.
 • סיוע באמצעות מגוון בעלי מקצוע אמינים, מקצועיים ומנוסים בכל תחומי הבינוי והשיפוץ.
 • גם לאחר שתקבלו את המפתח לביתכם, אתם לא נשארים לבד. במידה וצריך – נתמוך, נעזור ונמצא פתרונות מעשיים לכל צורך וצורך שלכם.

אנחנו כאן – בשבילכם

בכל נושא שתצטרכו, אנו נלווה, נייעץ ונקדם. תהליך העבודה שלנו כולל שיתוף פעולה עם בעלי מקצוע שונים, הניכרים באיכותם ואמינותם. אנו מכינים סט תוכניות מלא, כולל כתב כמויות ומפרט טכני. תוכלו לבחור בהמחשות גרפיות על בסיס תוכנות מקובלות (לבחירתכם), להבנה ריאליסטית של התוצאות כבר בשלב מוקדם. אנו תמיד זמינים עבורכם, הלקוחות שלנו, בכל שאלה, בכל התייעצות. נסייע בגיבוש רעיון ותרגומו לביצוע פרגמטי, כוללני, בשטח.

שיפוץ כללי לדירה קיימת

EBO UPGRADE אדריכלות ועיצוב פנים – התמחות בחידוש נכסים, שיפורם, העלאת ערך נכסים ודירות ישנות על ידי שדרוג הפוטנציאל ומימושו. כבעלי ניסיון בעיצוב ובתכנון פנים, יש ברשותנו כל הכלים לביצוע מהפך של ממש – בדירה הישנה. כבעלי מקצוע מנוסים, נסייע בזיהוי נקודות הכוח הקיימות בדירה, נעצים אותן תוך שיפור תכנון חלל הפנים. אם צריך, ניתן לבצע הזזת קירות בודדים ואפשר גם לבצע מהפך מושלם, בדרך לעיצוב השונה מקצה אל הקצה. במה זה תלוי? בדרישות הלקוח, בלוח הזמנים וכמובן בתקציב.

עיצוב פנים לבית

משרדנו ילווה אתכם בכל שלב – בתכנון, בקבלת החלטות, בדילמות והכל – בדרך אל ביתכם החדש. צוות המשרד המנוסה והמקצועי מחזיק בכלים לייעוץ ומתן כלים תומכי החלטה, תוך מודעות למגוון אפשרויות, רעיונות וסגנונות.

בעזרתם, ניתן למצוא את הדרך להתקדם כהלכה ואפילו בהנאה, לקראת עיצוב המתאים במיוחד לכם ובשבילכם, בלי פשרות. גם אם יש חששות, נסייע להפגת המתח כך שהכל יתקדם כראוי. אתם תכוונו לכיוון הרצוי לכם – אנחנו נמצא את הדרך המקצועית להגיע לשם. כל זאת, בליווי של שותפים אמיתיים לדרך, אנשי מקצוע נבחרים השותפים לאותה המטרה.

כחלק מעבודתנו אנו, עובדי המשרד, מגלים פתיחות לכל רעיון לכל גישה עיצובית. אנו מתעדכנים בכל החידושים, הטרנדים והסגנונות בשוק ומזהים את המגמות החדשות שעומדות להפוך ל"דבר הבא". אנו עושים מאמץ להפתיע כל לקוח בזכות מיטב החידושים ורעיונות מקוריים. אנו פועלים בשיתוף בעלי מקצוע מנוסים, מקצועיים ואמינים, שתרומתם להצלחה איננה מוטלת בספק.

היתרים לתוספות בניה

בקשה לתוספת בניה איננה עניין של מה בכך. בקשה כזאת כוללת מספר רב של שינויים שניתן לבצע בנכס, זה המיועד לתעשייה ולמסחר או זה המיועד למגורים. את השינויים יש לבצע בהתאם לתב"ע המקומית ולתוכניות החלות עליה. יש משמעות לתקנון ולחוקי עזר מקומיים. בעלות סמלית, ניתן לקבל מידע על כל התוכניות, התקנות, חוקי העזר – בכדי שניתן יהיה להתקדם בכיוון הנכון, ללא החמצות.

אילו שינויים ניתן לבצע?

 • הרחבת שטח הדירה – הגדלת שטחים, שטח שירות ושטח עיקרי.
 • הוספת מבנה קבע בחצר – למשל בריכה (לרבות חדר מכונות), מחסן.
 • היתר מצומצם – נדרש להוספת גדר (או הגבהת גדר קיימת), התקנת תריס גלילה, שינויים בחזית מבנה למשל צבע, חיפויים, שינוי גודל חלון, הוספת פתח.

יש לזכור כי תהליך קבלת האישור משתנה מרשות לרשות ובהתאם לאופי הבקשה. בין השאר, יש צורך בטופס לפתיחת בקשה, מפת מדידה, פיתוח שטח, הוכחת בעלות, חתימת ועד רשות או ועד יישוב, תוכנית מאושרת על ידי הג"א, חתימות שכנים על אותו המגרש, חתכים וחזיתות, הצהרת מהנדס, דוח קרקע, צילום ארבע חזיתות, היתר מאושר לבניין קיים.

בקשה למתן היתר

את הבקשה למתן היתר נגיש עבור הלקוח לאחר שקיבלנו את אישורו לתוכניות או לסקיצות עבור התכנון או ההוספה. את הבקשה נגיש לוועדה המקומית לתכנון לבניה, כולל הצהרות וחתימות גורמים מקצועיים כמו אדריכל, מהנדס בניין, וכן בעלים, הסכמת שכנים וכל מה שדרוש לפי סוג הבקשה ותוכנה.

מתכנים לבנות את בית החלומות? להגדיל את שטח הדירה? ברשותנו הידע, הכלים והיכולת להפוך את התהליך לחוויה קלה יותר ואף מרגשת ונעימה. אנו יודעים שתכנון נכון משרה את האווירה הנכונה. תכנון נכון יעניק לכם את איכות החיים והנוחות שאליהם אתם שואפים. כל מושג לא ברור ננגיש עבורכם וכך גם את הטיפול מול הרשות המקומית וכל הבירוקרטיה הנלוות. נלווה אתכם לא רק בתכנון אלא גם בפיקוח על בעלי המקצוע כי בסופו של יום -

שביעות הרצון שלכם – היא ההצלחה שלנו.