מי אנחנו

נכסים למכירה

אנו, בחברת EBO, מספקים מענה מקיף ללקוחותינו המחפשים נכסי יוקרה. אנו מתמחים בליווי עסקות בהתאמה אישית ובמכירת נכסי יוקרה נבחרים. אנו מקיימים קשרים עם מגוון קבלנים ובונים, שמציעים סטנדרט מעולה ואיכות גבוהה.

מבחינת נקודת ראותו של הקבלן – אנו מציעים מאגר לקוחות רחב ומיקוד בלקוחות ספציפיים ונכונים, מבצעים מחקרי שוק ומספקים גישה לקהל היעד הרלוונטי, וכל זאת מעבר לשימוש בלוחות הדרושים ואתרי הנדל"ן הקונבנציונאליים.

רוצים להכיר את הלקוח

מטרה חשובה עבורנו הינה להכיר את הלקוח. רבים מלקוחותינו הינם משפרי דיור, שהחליטו למכור את הדירה הישנה והקטנה ומבקשים לעבור לדירה רעננה, גדולה ומפוארת. המשפחה גדלה? מעוניינים באיכות חיים גבוהה יותר? אנו נעזור לכם למצוא את הנכס הנכון עבורכם ואם צריך – נסייע גם במכירת הדירה הישנה. אנו מלווים עסקאות מכירה של דירות יוקרה עבור פלחי שוק נוספים כמו לקוחות מבוגרים, בעשור החמישי או השישי של החיים וגם לאחר היציאה לגמלאות. נכסי היוקרה מותאמים לחלומו של כל לקוח אשר חפץ להשתדרג ולהתפנק.

לקבלנים – אנו מציעים פתרונות שיווק ומיקוד בלקוחות נבחרים.

לרוכשים - נשמח להיפגש ולהציע מגוון פרויקטים יוקרתיים חדישים והזדמנויות "פרה סייל" במחירים מיוחדים.

רוצים לתת יותר

בענף הנדל"ן קיימות חברות רבות העוסקות בתיווך רגיל, אך לא ב- EBO. אנו רוצים לתת יותר. אנו עובדים בשיתוף לקוחות וקבלנים, עוסקים בייזום ובייעוץ ללקוח. בין השירותים ניתן למצוא מגוון פתרונות עבור קבלנים ועבור הלקוחות. אנו מאמינים שהדרך לעסקאות מוצלחות היא הדרך שבה כל הצדדים מרוויחים.

אנו מתמחים בשיווק פרויקטים, אפיון לקוחות וזיהוי צרכים. הענקת ייעוץ פיננסי ומשפטי מקדים ללקוח, במידה ונדרש. סיוע בהיבטים של שיפורים אדריכליים ומענה רציף לאורך הדרך – החל משלב הרכישה והתשלום הראשוני, דרך פיקוח על התקדמות הפרויקט וכלה במתן אישור האכלוס. עבור קבלנים אנו מבצעים בדיקות יעילות כלכלית ולוחות זמנים, שיווק, מכירה וליווי אדריכלי.

מחפשים נכס יוקרתי לשיפור באיכות החיים? לא בטוחים מה בדיוק אתם מחפשים ורוצים לבחון אפשרויות? מעוניינים בסיוע וליווי מקיף מאנשי מקצוע מעולים? הצטרפו למעגל הלקוחות המרוצים ונשמח לשרת אתכם נאמנה.